[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Summiter.pl jest górskim blogiem, który stworzyliśmy z pobudek czysto hobbistycznych, głównie w celu dokumentacyjno-informacyjnym, ale też – albo przede wszystkim – dla własnej frajdy. To zbiór relacji z miejsc, w których byliśmy, ogólnie dostępnych informacji na temat Tatr i Alp, a także fotografii wyłącznie naszego autorstwa, bądź osób zaprzyjaźnionych, towarzyszących nam podczas wyjazdów, z uprzejmości których korzystamy za ich zgodą.

„Relacje z naszych wyjazdów” tworzą opisy wycieczek w różne górskie rejony. To mieszanina faktów i naszych emocji, mocno subiektywnych refleksji i dokumentacyjnych zdjęć. Można tam znaleźć zarówno ogólnie przyjęte wyceny dróg, które przeszliśmy, jak i nasze mało obiektywne wrażenia z tychże przejść.

Jeżeli chcesz wykorzystać znajdujące się na tym portalu materiały (grafiki, zdjęcia, teksty czy jakiekolwiek ich części), skontaktuj się wcześniej z nami i nam o tym powiedz. Z chęcią przyjmiemy również sugestie czy też konstruktywne uwagi, które pomogą nam rozwijać naszego bloga.

Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez poniższy formularz

lub za pośrednictwem Facebook‚a:

Ania i Igor

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]